Skola Counter Strika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Skola Counter Strika
 
PortalPočetna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
DOBRODOSLI NA FORUM REGISTRUJTE SE I UZIVAJTE Smile
SVAKI MESEC BESPLATNO 3 STEAMA! Very Happy
OVO JE SKOLA CS Wink

 

 Kupite originalne steam accounte

Go down 
Autor/icaPoruka
@lex
Admin
@lex


Broj postova : 23
Join date : 18.11.2011
Age : 28

Kupite originalne steam accounte Empty
PostajNaslov: Kupite originalne steam accounte   Kupite originalne steam accounte Icon_minitimepet stu 18, 2011 8:22 pm

Predstavljam vam mogucnost da preko mene narucite COUNTER STRIKE 1.6 STEAM ACCOUNT ako ga nemate. Uz njega dobijate slot na svim CuDnA SuMa serverima u trajanju od 6 meseci, kao i Counter-Strike: Condition Zero original igru. Kupovina se obavlja direktno sa njihovog oficijalnog sajta i cena je 13e(1300din). Njega placate na moj tekuci racun, klikni OVDE da vidis sliku uplatnice, potpuno je legalan i dobijate originalni softver! Sigurnost vase kupovine je zagarantovana, vec sam odradio dosta steam accounta i sa svima je ostvaren brz dogovor i kupovina. Vi birate korisnicko ime koje zelite i taj account koji kupite koristite dozivotno. Ukoliko dodje do brisanja steama na vasem racunaru, bez brige, dovoljno je samo da se ulogujete na vasu steam aplikaciju (koju skidate besplatno) sa vasim podacima i vase igre koje ste kupili vas tu uvek cekaju.

Sta je to COUNTER STRIKE 1.6 STEAM ACCOUNT? Najjednostavniji odgovor je originalna igrica, bez bagova i drugih problema koje imate sa non steam verzijama. Steam CS uglavnom koriste ozbiljniji igraci i on vam donosi puno korisnih opcija: mozete dodavati prijatelje, chatovati sa njima preko steam aplikacije ili pricati preko mikrofona, mozete pratiti koliko vremena igrate CS, mozete uvek znati da li su vasi prijatelji online, da li igraju CS i na kojem serveru (jednim klikom mozete uci na isti server gde oni igraju), i jos puno toga.

Uputstvo oko narucivanja:

1) posto uplatite slikajte ili skenirajte uplatnicu i posaljite sliku na ovaj mail: [You must be registered and logged in to see this link.] ili je okacite na net (primer [You must be registered and logged in to see this link.]
2) kada dobijete odgovor od mene da je sve ok prelazimo na sledeci korak,
3) skinite steam aplikaciju, klikni OVDE da je skines, i pokrenite instalaciju,
4) kada zavrsite sa instalacijom, preko aplikacije napravite account sa zeljenim podacima i registrujte se,
5) posaljite mi vas username kako bih vas dodao u prijatelje na steamu (na isti nacin kao sto ste i sliku slali),
6) dobicete odgovor kada vam budem poslao friend request koji cete prihvatiti,
7) potom vam saljem counter strike igru kao poklon, vama ce izaci gift request koje trebate da prihvatite,
8 ) potom odaberite download CS-a, sacekajte da skine i to je to.

Ukoliko imate neko pitanje pre narucivanja, javite mi se preko pm ili na mail: [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
http://www.cudna-cs.tk
 
Kupite originalne steam accounte
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Skola Counter Strika  :: -= Generalno =- :: Obavestenja-
Forum(o)Bir:  

Forum powered by » @lex © 2011
COPYRIGHT © 2011 MG™ - AL RIGHTS RESERVED

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions